۰۹۱۲۲۴۴۸۱۲۹ اتوبان ستاری خیابان خلیل آبادی یا باغ فیض خیابان هجرت شقایق سیزده

موارد مهمی که در لوله کشی ساختمان باید رعایت شوند

 

موارد مهمی که در لوله کشی ساختمان باید رعایت شوند

۱٫در بخش ها و مسیر هایی که لوله کشی انجام شده است، به هیچ عنوان نباید سنگ ها و پوکه های تیز وجود داشته باشد بنابراین لازم است، مصالحی که موجب آسیب رساندن به لوله کشی ساختمان می شوند، پاکسازی شده و در نهایت از بین بروند.

۲٫بعد از پیاده سازی و اجرای مسیر های لوله کشی، حتما نیاز هست که این پروژه با نظارت دقیق، بررسی و ارزیابی شود تا مشکلات و موارد احتمالی که ممکن است به وجود بیاید، بر طرف شود.

۳٫مسیر های لوله کشی نباید مستقیما در مقابل نور آفتاب قرار بگیرند یا در صورت لزوم حتما از عایق های مناسب و با کیفیت استفاده شود چرا که در غیر این صورت ممکن است به لوله ها آسیب های جدی وارد شود که این امر موجب افزایش هزینه و صرف زمان بیشتری خواهد شد.

۴٫با توجه به اینکه در زمستان و به علت هوای سرد احتمال یخ زدگی بیشتر می شود، بنابراین در صورت عدم استفاده از لوله ها، حتما آب داخل مسیر لوله ها باید تخیله شود و نکات ایمنی نیز رعایت گردد تا منجر به یخ زدگی و ترکیدگی لوله ها نشود.

۵٫یکی از نکات مهمی که باید رعایت شود و به آن توجه ویژه داشت، به هیچ عنوان نباید وزن اضافی روی لوله ها باشد چرا که ممکن است بعد از مدتی باعث شکستگی یا ترک خوردگی شود. بنابراین پیشنهاد می شود که تمامی نکات ایمنی، تست وزن و میزان تحمل وزن لوله ها حتما رعایت شود.

درباره نویسنده

یک دیدگاه بگذارید

momenco